Aktuality

Pracovníci sociálních zařízení nejen z Brna, ale i ze Šumperka, Letovic a Prahy se sešli v pátek 11. 11. 2022 na pracovišti Lipky - Jezírko na semináři Ptačí svět.

Ve dnech 23.-25.9.2022 absolvovali zástupci Asociace zahradní terapie, z.s. (Jana Dvořáčková, Jitka Martínková, Eva Ghisi, Eliška Hudcová a Jan Mařata) projektové a manažerské setkání s německými partnery z organizace Internationale Gesellschaft Garten Therapie (IGGT) v rámci projektu "Ke zkušeným na zkušenou - zahrady pomáhají životu" podpořeného...

Ve středu 19. 10. pořádala Asociace zahradní terapie v prostorách Krajského úřadu Jihomoravského kraje Kulatý stůl pro vedoucí pracovníky a zaměstnance odboru školství, zdravotnictví, sociálních věcí, životního prostředí a pro pracovníky v sociálních službách, vychovatele a speciální pedagogy.

Ve čtvrtek 6. října proběhe na Vyšší odborné škole sociální Olomouc (CARITAS) konference na téma sociální zemědělství a zahradní terapie v praxi.

Na poslední členské schůzi 29. 6. 2021 bylo schváleno nové znění stanov. Seznámit se s nimi můžete v sekci Stanovy.


 

Asociace zahradní terapie
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky